Opinie klientów

Opinie klientów - firm i instytucji którym spodobały się proponowane projekty i rozwiązania oraz jakość ich wykonania. Jeżeli należysz do nich - proszę o dodanie komentarza za pomocą formularza znajdującego się u dołu strony. Zachęcam również do dodania opinii na facebook.com lub Google.

Komentarze

Robert Rezler (certuscenter_eu)

Szybko sprawnie i skutecznie. Gorąco polecam.

FHU Łukasz Wojciechowski

Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę i usługi Pana Adamskiego, miła współpraca i profesjonalizm na każdym jej etapie, fachowe doradztwo.

Brygida Morawska - CAL

Strona internetowa zaprojektowana i wykonana bardzo rzetelnie. Miła współpraca, terminowość, ciekawe propozycje realizowanego projektu. Strona działa bez zarzutu a wykonawca strony zawsze służy pomocą przy wdrażaniu się danej osoby w obsługę strony. Serdecznie polecam.

Łukasz Wojciechowski

Pełen profesjonalizm, polecam !

Jan Záliš

Vřele doporučuji, jsem velmi spokojen se službami.

Grzegorz

Co tu dużo gadać. Polecam

Tomasz Karolczak Prezes NetGate Spółka z o.o.

Z firmą Pana Artura współpracujemy od kilkunastu lat. Firma rzetelna i godna polecenia. Zlecone prace wykonywane były bardzo szybko i cechowały się bardzo wysokim poziomem technicznym oraz graficznym.

Sławomir Machlowski kierownik Twierdzy Kłodzko

Polecam usługi firmy Pana Artura Adamskiego. Stworzył naszą stronę https://www.twierdza.klodzko.pl/ a następnie zawsze profesjonalnie i szybko pomagał w przypadku problemów. Pozdrawiam i nadal życzę sobie tak bardzo dobrej współpracy.

Chata Sudecka

Strona internetowa a potem drobne zmiany wykonane fachowo i w ustalonym terminie.Wszystko funkcjonuje,administrowanie stroną we własnym zakresie bezproblemowe. Polecamy firmę Projekt Graficzny Artur Adamski

Ośrodek Menos

Po roku funkcjonowania strony mogę z ręką na sercu polecić Pana Artura. Profesjonalne podejście podczas projektu i wdrażania strony, w późniejszym czasie po wykonaniu usługi stały kontakt w przypadku zapytań/wątpliwości co do obsługi strony. W sprawach pilnych zawsze znajdzie czas aby pomóc. Polecam!

Centrum Kosmetyki Estetycznej

Usługi na najwyższym poziomie.Szereg nowoczesnych rozwiązań. Wykonane terminowo i rzetelnie.Gorąco polecam!

Bukova Tur

Z Projekt Graficzny współpracujemy od początku 2017 roku. Firma z powierzonego zadania opracowania całościowego projektu wizualizacji naszej aktywności marketingowej wywiązała się rewelacyjnie. Nie tylko opracowała projekt graficzny naszej strony internetowej, lecz również zajęła się jej kompleksowym uruchomieniem oraz przygotowaniem pozostały materiałów reklamowych. Sumienność oraz kreatywność to najważniejsze cechy charakteryzujące firmę Pana Artura. Z wielką przyjemnością rekomendujemy współpracę z firmą Projekt Graficzny!

Biuro Rachunkowe "RACHMISTRZ" Ząbkowice Śl.

Zgłosiliśmy się do pana Artura z polecenia naszego informatyka i z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi firmy pana Artura dalej. Tak jak w ustaleniach wstępnych wszystko zostało wykonane profesjonalnie i na czas. Ponadto rzeczowe szkolenie i wsparcie posprzedażowe!!! Bardzo miły kontakt i obsługa!!!

Kancelaria Podatkowa sc Danuta Bogusław Basoń

Zleciliśmy Panu Arturowi zmodernizowanie naszej strony internetowej. Duży profesjonalizm, terminowość, duża wiedza i fachowość. Pan Artur doradza i podpowiada co powinno znaleźć się na stronie. Polecam współpraca układała się znakomicie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy Pana Artura. Danuta Basoń Doradca Podatkowy.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kłodzku

Pełen profesjonalizm rzetelność oraz terminowość. Bardzo polecamy współpracę z Panem Arturem.

Stowarzyszenie Lucky Horses

Polecam zamówienia wszelkiego typu loga u Pana Artura. Profesjonalne podejście, bardzo dobry kontakt . Wielka wyrozumiałość dla wymagającego klienta.

CertusCenter

Polecam z czystym sumieniem, współpraca odbywała się wzorowo. Nie sądziłem, że można tak szybko i sprawnie wykonać stronę internetową. A co najważniejsze ładną i w rozsądnej cenie.

Studio Kosmetyczne DANA Danuta Pomarańska Oborniki Śląskie

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam Firmę Pana Artura Adamskiego. Firma jest bardzo rzetelna, solidna, ze wszystkich zobowiązań wywiązuje się terminowo. Pan Artur jest bardzo uczynny i pomocny w każdej dla mnie sytuacji związanej z obsługą strony i komputera. Strona, którą wykonał dla mojej firmy jest przejrzysta, czytelna a klientki bardzo ją chwalą właśnie za tę przejrzystość. Cena w ogóle nie wygórowana, co również jest ważne. Reasumując firma w stu procentach godna polecenia.

Małgorzata Palczyńska, Polsonic Palczyński Sp. J.

Firmę projektową wybraliśmy przez internet trochę przypadkowo, kierując się między innymi dobrymi opiniami na stronie. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Pan Artur Adamski, który jest solidnym fachowcem dotrzymującym terminów, przebudował naszą przestarzałą stronę internetową proponując ciekawy projekt. Potrafi doradzić, ale także cierpliwie wsłuchuje się w oczekiwania klienta. Współpraca przebiegała harmonijnie i była przyjemnością, bo poza wszystkim Pan Artur jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Z przekonaniem polecam firmę Projekt Graficzny Artur Adamski.

Firma Markus Muller

Bardzo dziękujemy za profesjonalne przygotowanie strony internetowej, świetną współprace i niezbędne wskazówki potrzebne do dalszej współpracy nad aranżacją strony.

Meander spływy kajakowe szlakiem odry

Solidny, otwarty na propozycje, nie boi się wyzwań i przede wszystkim spełnił nasze oczekiwania, co do naszych wizji. Dzięki współpracy z Panem Arturem nasza firma wciąż się rozwija. Wysoka jakość w dobrej cenie, więc będziemy współpracować dalej.

HanArt agencja reklamowa, OkleimyTwojeAuto

Z Arturem współpracujemy już przeszło 10 lat. Artur jest grafikiem, na którym zawsze można polegać, jest bardzo konkretny! Jego strony są czytelne i z gustem, co nie jest powszechne u innych. Naszym klientom zawsze polecamy Artura Adamskiego.
Dziękujemy za te wszystkie lata współpracy i liczymy na więcej!

ESTETICA Gabinet Kosmetologii Estetycznej Cecylia Chojnacka

Mega profesjonalizm i wyczucie tematu! Rzetelna i konkretna osoba. Pan Artur jest w 100% osobą godną polecenia. Strona internetowa mojej firmy stworzona przez Pana Artura, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Duży plus za możliwość samodzielnego zarządzania stroną. Polecam!

OSP Gminy Kłodzko

Profesjonalna, szybka i co ważne skuteczna pomoc. Polecam.

BRONAX-BUD sp. z o.o. - pompy ciepła, klimatyzacja, wentylacja

Dzięki zawiązaniu współpracy z Panem Arturem nasza strona z amatorskiej, przestarzałej i mało atrakcyjnej wizualnie, przeistoczyła się w bardzo przjerzystą graficznie, funkcjonalną i dostosowaną technicznie do dzisiejszych wymagań technologicznych, szczególnie "googlowskich", profesjonalną stroną WWW, taką z prawdziwego zdarzenia. Bez specjalnych "fajerwerków", ale taką którą się miło ogląda - w naszym głębokim przekonaniu.
Jesteśmy pełni podziwu dla fachowości, życzliwości i wyrozumiałości, w kontakcie z nami, jako klientem, który za rozsądną cenę otrzymał w pełni zadowalający produkt, na kanwie własnych możliości finansowych i udostępnionych materiałów z możliwością dalszego indywidualnego rozwoju strony, równolegle do rozwoju firmy.
Zdecydowanie polecamy usługi firmy Projekt Graficzny, jako jednego z niewielu deweloperów stron WWW, wyróżnionych przez dostawcę licencji na tworzenie treści w systemie Quick.CMS.

Przemysław Ziemacki Foto

Z panem Arturem Adamskim współpracuję odkąd mam stronę internetową. Nie pamiętam dokładnie kiedy wystartowałem w sieci, ale to już ładnych kilka lat. Dziś dobiegło właśnie końca tworzenie drugiej wersji mojej strony. I ze starego, i z nowego projektu jestem bardzo zadowolony. Pan Artur jest nie tylko profesjonalnym webmasterem, ale także cierpliwym nauczycielem i świetnym doradcą, z uwagą i otwartością wsłuchującym się w potrzeby klienta. Serdecznie polecam firmę Projekt graficzny Artur Adamski! Z przyjemnością będę powierzał jej kolejne zlecenia.

Centrum Kosmetyki Estetycznej Izabela Chitry

Polecam usługi Pana Artura, krótko pisząc: pełen profesjonalizm, rzetelność, terminowość. Miła współpraca. Dziękuję!:-)

Zdzisław Zawada

Szczerze polecam Pana Artura za jego profesjonalne podejście do tematu. Jego wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość obsługi i tworzonych przez niego projektów.

Daniel Hydzik

Polecam usługi firmy Projekt Graficzny. Wykonywane projekty są ciekawe i na wysokim poziomie.

Krzysztof Szot Sigma s.c. - Ogrodzenia, balustrady Kłodzko

Z usług Pana Artura korzystamy od wielu lat. Wykonywał już dla nas różnego rodzaju projekty: wizytówki, ulotki, billboardy, a tym razem również stronę internetową. Każde zlecenie wykonane zostało profesjonalnie, solidnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a przy tym w bardzo krótkim czasie. Przy każdym zleceniu Pan Artur wykazuje się dużą cierpliwością, elastycznością i pomysłowością, a do każdego zadania podchodzi z dużym zaangażowaniem. Jest bardzo dyspozycyjny i zawsze gotów udzielić fachowej porady. Polecamy wszystkim zainteresowanym i dziękujemy za udaną współpracę!

Centrum Rozwoju i Wsparcia Ewelina Dróżdż

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, rzetelność, terminowość wykonania powierzonych zleceń - oto jak w skrócie mogę opisać usługi Pana Artura - dziękuję i polecam!

Klinika Medycyny Estetycznej w Kłodzku Monika Pawłów

Współpracuję z Panem Arturem od dłuższego czasu. To od początku czysta przyjemność, rzadko spotykana rzetelność, gotowość do pomocy w każdej sprawie, co ogromnie cenię. I oczywiście mega profesjonalizm! Rzadko spotyka się takich ludzi. Dwa lata współpracy pokazują, że wybór firmy Pana Artura był doskonały.

M. Dikelman S.C. Marwal Kłodzko

Wyjątkowy człowiek, nie obiecuje nie przechwala się tylko rzetelnie i teminowo załatwia to na co ma zlecenie. Pan Artur konsekwentnie działając mobilizuje do rzetelności również zamawiającego. Pełen profesjonalizm i kultura. Polecam.

Zespół Szkół Specjalnych Kłodzko

Bardzo dobra współpraca oparta na rzetelności, profesjonalizmie, elastyczności. Możliwość weryfikowania pracy na każdym jej etapie. Czytelna komunikacja i stały kontakt mailowo-telefoniczny pozwoliły w bardzo krótkim czasie stworzyć produkt czytelny i miły dla oka. Polecam wszystkim tym, dla których ważne są terminowość, jakość i zadowolenie.

Maciej Specylak - SPECMOT Kłodzko

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi Pana Artura Adamskiego który budował naszą stronę www.specmot.pl. Pełen profesjonalizm, duże zaangazowanie i sumienność! Chciałbym aby tak działały wszelkie firmy. Polecam wszystkim zainteresowanym!

ART GRANIT

Współpraca z firmą Projekt Graficzny Artur Adamski przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Prace byly wykonane terminowo i rzetelnie. Na podkreslenie zasluguje duża otwartość i elastyczność w realizacji zglaszanych przez nas w trakcie prac sugesti. Z przyjemnoscią możemy polecić tę firmę.

Kłodzka Pracownia Optyczna

Szczerze polecamy usługi Pana Artura. Strona chodzi bez zastrzeżeń, jest aktualizowana i pielęgnowana. Artur to bardzo pracowity, sympatyczny i pomysłowy grafik komputerowy.

Kancelaria Radcy Prawnego PRIMERIUS

Z wielką przyjemnością pragnę wszystkim Państwu polecić usługi Pana Artura. Współpraca w zakresie projektowania strony internetowej przebiegała bardzo profesjonalnie. Pan Artur wykazał się dużym zrozumieniem, niezwykłą sumennością oraz zaangażowaniem. Usługi projektowe Pana Artura z czystym sumieniem rekomenduję zarówno znajomym jak i Klientom Kancelarii. Jeszcze raz dziękuję Panie Arturze!

Marta Brogowska - Sołtys wsi Stary Wielisław

Do pracy nad stroną internetową miejscowości Stary Wielisław firmę Pana Artura Adamskiego wybrałam przypadkowo, szukając wykonawcy po prostu przez internet. Pan Artur okazał się osobą uczciwą i bardzo pomocną. Z Panem Arturem pracuje się bardzo dobrze, jest kompetentny, bardzo zdolny, prace wykonuje szybko i rzetelnie, potrafi naprowadzić jeśli ktoś nie jest zdecydowany, ale nie narzuca swoich pomysłów. Efekty jego współpracy z sołectwem Stary Wielisław można zobaczyć na stronie: naszwielislaw.pl, gdzie zaprojektował serwis, logo miejscowości oraz mapę. Pan Artur jest osobą godną polecenia, co od dnia ukończenia naszej współpracy czynię. Przyszłe prace graficzne dla sołectwa, bez wahania oddam w jego zdolne ręce.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kłodzku

Współpraca z firmą Projekt Graficzny Artur Adamski przebiegała w sposób bardzo profesjonalny. Zamówiona strona internetowa powstała w krótkim czasie, a łatwy kontakt z jej autorem sprawił, że spełnia ona wszystkie oczekiwania zleceniodawcy. Polecam.

Klinika Medycyny Estetycznej w Kłodzku Monika Pawłów

Z ogromną przyjemnością polecam wszystkim firmę Pana Artura Adamskiego. Profesjonalizm, rzetelność, zrozumienie potrzeb klienta to cechy, którymi wyróżnia się Pan Artur. Strona internetowa mojej firmy została stworzona szybko i sprawnie, ze spełnieniem moich wszystkich oczekiwań, a szkolenie z zakresu administrowania stroną przeprowadzone przejrzyście, umożliwiając mi samodzielne wprowadzanie aktualizacji do serwisu. Cechą Pana Artura, którą należy szczególnie podkreślić jest dyspozycyjność i szybka pomoc w sprawach, z którymi sama nie mogłam sobie poradzić. Jestem ogromnie zadowolona ze współpracy z Panem Arturem i cieszę się, że jest w Kłodzku ktoś, kto swoim profesjonalizmem wielokrotnie przewyższa „wielkomiejskie” firmy.

Ludropeks Klaudia Winiarska

Sklep internetowy został w pełni profesjonalnie wykonany przez firmę Pana Artura Adamskiego. Nasza współpraca przebiegła bezproblemowo, w krótkim czasie i w przystępnej cenie. Pan Artur zawsze jest do dyspozycji w razie pytań, problemów. Gorąco polecam fachowe podejście i proponowane rozwiązania.

Centrum Edukacji w Kłodzku

Strona internetowa Centrum Edukacji w Kłodzku została przygotowana przez firmę Pana Artura Adamskiego w sposób profesjonalny. Firma wykonała dla nas również różnorodne prace graficzne takie jak ulotki, plakaty, banery i wizytówki. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi i fachowości, nasza współpraca przebiegała bezproblemowo, a jej efekt końcowy spełnił nasze oczekiwania. Jakość usług proponowanych przez firmę Pana Adamskiego utwierdza nas w przekonaniu, że jest to niezawodna i godna polecenia firma zajmująca się grafiką internetową.

PUH ZM TOS Kłodzko

PUH Zakład Motoryzacyjny TOS współpracuje z Panem Arturem Adamskim od 2007 r. Zakres świadczonych usług objął: projekt i aktualizacje strony internetowej, projekt graficznego wizerunku - logo naszej firmy, projekt i wykonanie reklamy wizualnej obiektu, plansz reklamy kierunkowej oraz mniejsze projekty związane z reklamą i promocją. Przez cały okres współpracy świadczone usługi są na bieżąco dostosowywane do naszych wymagań. Prace prowadzone są terminowo, a dyspozycyjność oraz szybka i fachowa pomoc powodują, że współpraca z Panem Arturem Adamskim jest przyjemnością.

P.H.U. Korona Kłodzko

Z czystą przyjemnością polecamy usługi wykonywane przez firmę Pana Artura Adamskiego. Z zadań jakie miał do wykonania wywiązał się szybko i rzetelnie. Od momentu modernizacji naszej strony życie stało się łatwiejsze i za to bardzo dziękuję Panie Arturze.

PHU Pesot Stanisław Perzyna

Serdecznie dziękuję firmie Pana Artura Adamskiego za wdrożenie nowego, nowoczesnego szablonu naszej strony internetowej. Dzięki temu strona zyskała profesjonalny i efektowny wygląd. Całą procedurę wykonano w krótkim czasie w bardzo przystępnej cenie. Użytkownicy stron, tzw samodzielni w tworzeniu własnej strony, mogą liczyć na pomoc tej firmy w sytuacjach trudnych lub skomplikowanych, których nie brakuje. Serdecznie pozdrawiam Pana Artura

Nexus K. Skrzypek i A. Barcz - Sp. J.

Pragnę wszystkim zainteresowanym polecić usługi wykonywane przez firmę Pana Artura Adamskiego. Od 2010 r. rozpoczęliśmy współpracę w zakresie stworzenia nowego szablonu naszej strony internetowej. Z zadania tego firma Pana Artura wywiązała się idealnie. Zaproponowano nam szereg nowoczesnych rozwiązań grafiki internetowej. Dokonano wnikliwego szkolenia w zakresie wprowadzonych zmian w stronie internetowej. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Arturowi za współprace. Jesteśmy przekonani, że wybór przez nas firmy Pana Artura i zastosowane dla nas nowe rozwiązania internetowe dostarczyły nam szereg nowych kontraktów od 2010 r.

Dodaj komentarz
Akceptacja regulaminu - przeczytaj i zaakceptuj.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Script logo