Aktualności

 
 • Problem z obróconymi zdjęciami na stronie www

  Niekiedy zdjęcia po wysłaniu na stronę www są obrócone. Problem jest związany z opcją automatycznego obracania w urządzeniu rejestrującym (smartfonie, czasem lustrzance czy bezlusterkowcu) oraz interpretacją tej informacji przez kolejne programy lub przeglądarki. Nie znalazłem innego rozwiązania, jak otwarcie problematycznego pliku w innym programie (foto)graficznym (czasem obrót „w tę i z powrotem” pomimo że orientacja jest dobra), zapisanie i ponowne wysłanie na serwer.

 • Agroturystyka Na Stoku

  Strona rodzinnego gospodarstwa agroturystycznego położonego w uroczym i spokojnym zakątku Kotliny Kłodzkiej. Realizacja obejmowała fotografię wnętrz oraz projekt graficzny i wdrożenie.

 • bfl-gmbh.pl

  Realizacja unowocześnienia i przeprojektowania UI oraz funkcjonalności strony producenta specjalistycznych prefabrykatów żelbetonowych dla kolei, tramwajów i obiektów infrastrukturalnych. 

 • Fotografia kulinarna

  Zdjęcia żywności dla restauracji, piekarni, cukierni i lokalnych wytwórców. Fotografia reklamowa produktów spożywczych wykonywana jest w siedzibie klienta.

 • Centrum Aktywności Lokalnej

  Realizacja serwisu internetowego centrum aktywności lokalnej społeczności Kłodzka oraz organizacji pozarządowych na tym terenie. Zobacz online: cal.klodzko.pl

Script logo