Aktualności

 
 • 5 najlepszych wykonawców stron www w 2022 roku

  Projekt Graficzny znalazł się pośród 5 najlepszych wykonawców stron www w 2022 roku! W podsumowaniu oceny wskazano czytelność i estetykę zrealizowanych projektów. Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję wszystkim laureatom 🏆

 • petgallery.pl

  Sklep O'Canis producenta karm suchych ci mokrych oraz przysmaków dla psów i kotów. Po wcześniejszej realizacji firmowej strony internetowej ocanis.pl oraz pozytywnych doświadczeniach klient zdecydował o realizacji sklepu, również w oparciu o narzędzia OpenSolution.org.

 • Problem z obróconymi zdjęciami na stronie www

  Niekiedy zdjęcia po wysłaniu na stronę www są obrócone. Problem jest związany z opcją automatycznego obracania w urządzeniu rejestrującym (smartfonie, czasem lustrzance czy bezlusterkowcu) oraz interpretacją tej informacji przez kolejne programy lub przeglądarki. 

 • Agroturystyka Na Stoku

  Strona rodzinnego gospodarstwa agroturystycznego położonego w uroczym i spokojnym zakątku Kotliny Kłodzkiej. Realizacja obejmowała fotografię wnętrz oraz projekt graficzny i wdrożenie.

 • bfl-gmbh.pl

  Realizacja unowocześnienia i przeprojektowania UI oraz funkcjonalności strony producenta specjalistycznych prefabrykatów żelbetonowych dla kolei, tramwajów i obiektów infrastrukturalnych. 

Script logo