Aktualności

 
 • Nest Sport

  Nest Sport to multibrandowy sklep z szerokim wyborem obuwia oraz odzieży sportowej znanych i lubianych przez klientów marek. Realizacja obejmowała projekt graficzny strony oraz wdrożenie a także fotografię wnętrz.

 • tuauto.com.pl

  Wyróżniona realizacja - wiosna 2023

  Realizacja strony Wypożyczalnia samochodów TuAuto została wyróżniona wraz z innymi wybranymi wdrożeniami z ostatnich miesięcy, które funkcjonują na systemach OpenSolutionLink do strony z wybranymi realizacjami ›

 • 5 najlepszych wykonawców stron www w 2022 roku

  Projekt Graficzny znalazł się pośród 5 najlepszych wykonawców stron www w 2022 roku! W podsumowaniu oceny wskazano czytelność i estetykę zrealizowanych projektów. Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję wszystkim laureatom 🏆

 • petgallery.pl

  Sklep O'Canis producenta karm suchych ci mokrych oraz przysmaków dla psów i kotów. Po wcześniejszej realizacji firmowej strony internetowej ocanis.pl oraz pozytywnych doświadczeniach klient zdecydował o realizacji sklepu, również w oparciu o narzędzia OpenSolution.org.

 • Problem z obróconymi zdjęciami na stronie www

  Niekiedy zdjęcia po wysłaniu na stronę www są obrócone. Problem jest związany z opcją automatycznego obracania w urządzeniu rejestrującym (smartfonie, czasem lustrzance czy bezlusterkowcu) oraz interpretacją tej informacji przez kolejne programy lub przeglądarki. 

Script logo