Packshot fotografia produktu

Wizerunek produktu przyczynia się do zwiększenia jego sprzedaży. Rozwiąż problemy z jakością zdjęć i zleć ich wykonanie. Inwestycja w fotografie produktowe zwraca się wielokrotnie. Raz wykonane zdjęcia reklamowe można wykorzystywać w różnych rodzajach mediów. 

Zdjęcia reklamowe. Fotografia produktu tabletop wykonywana w odpowiednio dobranym oświetleniu. Przeznaczeniem jest marketing pod różnymi postaciami: sklepy internetowe, serwisy aukcyjne, katalogi i opakowania itp. Produkt może również zostać wycięty (maskowanie) i przekazany w postaci pliku z przezroczystym tłem. Zdjęcia reklamowe wykonywane także na miejscu u klienta. 

Packshot - pojedynczy produkt na jasnym tle

Profesjonalne zdjęcie produktu na jednolitym tle wraz z podstawowym retuszem

Zdjęcia mogą być również dedykowane dla konkretnego sposobu użycia. Przy aranżacji i wykonywaniu ujęcia uwzględniane są marginesy i odpowiednie przestrzenie wokół obiektu. Odpowiednie marginesy zawierają kontynuację tła i mogą być wykorzystywane do przestrzeni technicznych jak np. zawinięcia folii przy oklejaniu pojazdu, zakładki podłoża bannera lub do wykonania spadów w druku. Przy większości tradycyjnych sesji fotograficznych takie przestrzenie techniczne nie są uwzględniane, co skutkuje późniejszą trudnością lub nawet niemożnością wykorzystania zdjęć do wybranego medium.

Aranżacje - złożone kompozycje w kreatywnym oświetleniu

Fotografia charakteryzująca się indywidualnym, kreatywnym oświetleniem oraz zaawansowaną i kompleksową postprodukcją.

Wszelkie loga i znaki towarowe, nazwy firm i produktów znajdujące się na stronie należą do ich właścicieli i zostały wykorzystane wyłącznie w celach informacyjnych.

Script logo