Fotografia portretowa

  • Portret studyjny Foto: Artur Adamski, Make Up: Ola Szarłowska, Fryzura: Dorota Sidorowska

    Portret studyjny Foto: Artur Adamski, Make Up: Ola Szarłowska, Fryzura: Dorota Sidorowska

Głównym tematem fotografii portretowej jest człowiek, jego wizerunek prezentowany również w otoczeniu oddającym charakter pracy, zainteresowania i pasje czy pełnioną funkcję. Portret studyjny we wnętrzach lub ich pobliżu, pozowany na podwieszanym tle lub w naturalnym otoczeniu. Portret formalny, biznesowy. Sesje są wykonywane na lokacjach u klienta.

Cena za sesję portretową ustalana jest indywidualnie w zależności od wymagań i lokacji.

  • Portret studyjny Foto: Artur Adamski, Make Up: Ola Szarłowska, Fryzura: Piotr Jaworski

    Portret studyjny Foto: Artur Adamski, Make Up: Ola Szarłowska, Fryzura: Piotr Jaworski

Sesja studyjna obejmuje:

maksymalnie 2 godziny na lokacji u klienta z dwoma zmianami stylizacji,
ok, 20 finalnych zdjęć - pliki zdjęć o niskiej rozdzielczości do użytku w internecie (www, blog, social media) - do pobrania przez internet,
pliki zdjęć o wysokiej rozdzielczości - do pobrania z udostępnionego adresu internetowego lub przekazanego na fizycznym nośniku danych.

Opcjonalnie polecam makijaż w wykonaniu profesjonalnej wizażystki. Wizaż fotograficzny, różniący się od makijażu codziennego, ma za zadanie podkreślenie atutów osoby fotografowanej. Kolorystyka i charakter makijażu zostają dostosowane do tematyki sesji zdjęciowej. Zalecany w zastosowaniach komercyjnych.

Zobacz online przykłady realizacji portretu formalnego, lub sesji stylizacji wieczorowych - makijażu i stylizacji fryzjerskiej. 

Script logo