Aktualności

 
 • Stop dla pop-up

  Stop dla pop-up

  Dlaczego w trakcie pracy na projektami stron argumentuję przeciwko umieszczaniu wyskakujących okienek? Po pierwsze reklamy pop-up są uciążliwe, więc użytkownicy instalują dodatki do przeglądarek blokujące tę formę reklamową. Po drugie, niebawem strony wyświetlające reklamy pop-up, w szczególności na urządzeniach mobilnych, będą gorzej oceniane przez algorytmy Google'a.

 • Nowe tutoriale do Quick.Cms.Ext v6.2

  Zespół Open Solution już pracuje nad tutorialami do nowej wersji Quick.Cms.Ext v6.2, m. in. popularyzującymi korzystanie z własnych funkcji w widżetach: Lista plików wyświetlana przez widżet. A Projekt Graficzny prezentuje nową instrukcję, zgodną również z Quick.Cms v6.2: Płynne przewijanie do wskazanego elementu.

 • Nowa wersja Quick.Cms i Quick.Cms.Ext v6.2

  Nowe stabilne wersje: Quick.Cms i Quick.Cms.Ext v6.2! Kilkanaście interesujących zmian w Quick.Cms.Ext v6.2 to optymalizacja i usprawnienie kodu HTML/CSS/JS/PHP oraz rozbudowa istniejących oraz dodanie całkiem nowych funkcjonalności. Duża część nowych i interesujących rozwiązań dotyczy m. in. obsługi zdjęć...

 • Portret formalny

  Wiele dużych i coraz więcej mniejszych firm zdaje sobie sprawę z tego, że szefowie i pracownicy są twarzą swojej firmy. Niestety, portret formalny nadal kojarzony jest z usztywnionym ujęciem przypominającym zdjęcie do paszportu. Natomiast selfie wykonane smartfonem z ręki nie zapewnia ani jakości, ani charakteru odpowiedniego dla statusu firmy i reprezentującej ją osoby. Zapewne z tych przyczyn wynikają obawy przed publikowaniem swojego wizerunku, zarówno ze strony pracowników jak i zarządów firm. To powinno i może wyglądać inaczej.

 • Wsparcie prawne serwisu LexLab.pl

  W trakcie tworzenia sklepu internetowego oraz prowadzenia e-biznesu nie można zapomnieć o obowiązujących nas w tym zakresie regulacjach prawnych. Regulamin, polityka prywatności to podstawowe dokumenty które powinien posiadać każdy sklep i serwis internetowy. Być może nie masz czasu ani ochoty na ciągłe monitorowanie często zmieniających się przepisów? Chciałbyś mieć pewność, że prowadzona przez Ciebie działalność jest bezpieczna?

Script logo