Aktualności

 
 • Nowa wersja Quick.Cms i Quick.Cms.Ext v6.3!

  Nowe stabilne wersje: Quick.Cms i Quick.Cms.Ext v6.3! W nowej wersji położono nacisk na aktualizacje bezpieczeństwa. Wprowadzono nowe narzędzia dające administratorom większe możliwości optymalizacji treści stron oraz zwiększoną kontrolę nad prezentowanymi zdjęciami! Pełna lista nowości oraz szczegółowy opis dostępne na stronie OpenSolution.

 • Optymalizacja dla wyszukiwarek - SEO

  Dowiedz się do czego używać narzędzi do optymalizacji w systemie Quick.Cms.Ext oraz czym różni się optymalizacja od pozycjonowania.

 • Stop dla pop-up

  Stop dla pop-up

  Dlaczego w trakcie pracy na projektami stron argumentuję przeciwko umieszczaniu wyskakujących okienek? Po pierwsze reklamy pop-up są uciążliwe, więc użytkownicy instalują dodatki do przeglądarek blokujące tę formę reklamową. Po drugie, niebawem strony wyświetlające reklamy pop-up, w szczególności na urządzeniach mobilnych, będą gorzej oceniane przez algorytmy Google'a.

 • Nowe tutoriale do Quick.Cms.Ext v6.2

  Zespół Open Solution już pracuje nad tutorialami do nowej wersji Quick.Cms.Ext v6.2, m. in. popularyzującymi korzystanie z własnych funkcji w widżetach: Lista plików wyświetlana przez widżet. A Projekt Graficzny prezentuje nową instrukcję, zgodną również z Quick.Cms v6.2: Płynne przewijanie do wskazanego elementu.

 • Nowa wersja Quick.Cms i Quick.Cms.Ext v6.2

  Nowe stabilne wersje: Quick.Cms i Quick.Cms.Ext v6.2! Kilkanaście interesujących zmian w Quick.Cms.Ext v6.2 to optymalizacja i usprawnienie kodu HTML/CSS/JS/PHP oraz rozbudowa istniejących oraz dodanie całkiem nowych funkcjonalności. Duża część nowych i interesujących rozwiązań dotyczy m. in. obsługi zdjęć...

Script logo