Beta nowej wersji Quick.Cms i Quick.Cms.Ext v6.5!

Niebawem, czyli na koniec grudnia 2017 roku planowane jest wydanie nowej stabilnej wersji Quick.Cms oraz Quick.Cms.Ext v6.5. Miałem przyjemność zapoznania się z wersją testową. Na pierwszym planie usprawnienia i optymalizacje jak np. aktualizacja bibliotek JavaScript czy zaawansowane możliwości sterowania wyświetlaniem podstron, widżetów, ich elementów i parametrów.

Zespół OpenSolution.org przygotował też kolejne funkcjonalności konsekwentnie ulepszające możliwości stron firmowych, prezentujących ofertę produktów lub usług. Znane już z poprzedniej wersji zamawianie produktów lub usług zostało uzupełnione historią zamówień, formularzem produktu oraz możliwością edycji szablonów emaili oraz komunikatów formularzy. Ulepszone zostało zarządzanie prawami redaktorów do edycji podstron, widżetów i sliderów.

ProjektGraficzny.com w imieniu swoich klientów gorąco kibicuje wprowadzanym rozwiązaniom a poprzez uczestnictwo w procesie testowania wspiera fazę rozwojową. Nowa wersja prezentuje się bardzo obiecująco, nie mogę się doczekać wersji stabilnej i pierwszych realizacji.

Dodaj komentarz
Akceptacja regulaminu - przeczytaj i zaakceptuj.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Script logo